DESIGNED BY OLWEBDESIGN
Drukuj
Opublikowano

Adoracja Najświętszego Sakramentu - duchowy dar dla Światowych Dni  Młodzieży Kraków 2016  -to inicjatywa mająca na celu duchowe przygotowanie do udziału w ŚDM  2016 w Krakowie .

 

Chcemy w myśl słów z Psalmu 127 : "Jeżeli domu Pan nie zbuduje,  na próżno się trudzą, którzy go wznoszą. Jeżeli miasta Pan nie strzeże, daremnie czuwają straże" spotykać się w każdą II sobotę miesiąca o godz. 20.00, aby na modlitwie  towarzyszyć przygotowaniom do tego wielkiego wydarzenia oraz otoczyć nią Organizatorów i tych, którzy będą w nim uczestniczyć. Trwając przed Chrystusem obecnym w Eucharystii będziemy  rozważać słowo Boże, realizować  program Serce 2.0. , modlić się ciszy oraz uwielbiać Boga śpiewem.

Stałym punktem każdego spotkania będzie Koronka do Bożego  Miłosierdzia w wyżej wspomnianych intencjach. Comiesięczna Adoracja jest  również zaproszeniem do codziennej modlitwy w intencji  Światowych Dni Młodzieży.

Serdecznie zapraszamy młodzież, rodziców, wychowawców i tych wszystkich,  którym na sercu leży dobro ludzi młodych .

 

 

..

Drukuj
Opublikowano

Godność - v.i.p.

Mojej prawdziwej wartości nie określają stan posiadania, pozycja w grupie czy doskonała kondycja moralna. W oczach Bożych każdy człowiek (a więc i ja) to Very Important Person! Mam wielką wartość, godność, której nie niszczy grzech (jak w przypadku jawnogrzesznicy czy syna marnotrawnego) ani utrata majątku (historia Hioba). Dla Jezusa zawsze jestem VIP-em. Moja karta VIP-owska zawsze jest gotowa do odebrania, czeka w "recepcji" i mogę ją mieć bez żadnych zasług.  

Słuchaj ...Godność V I P

Drukuj
Opublikowano

Cz@t ze Słowem! - tematy miesięczne roku 2013/2014

W pierwszym roku program przygotowań duchowych do ŚDM 2016 w Krakowie bazuje na Słowie Bożym, które prowadzi człowieka do wiary w Jezusa, Syna Bożego. Punktem wyjścia spotkań miesięcznych jest jednak sytuacja egzystencjalna młodego człowieka. Materiały przygotowane na każdy miesiąc zawierają wprowadzenie tematyczne dla animatora, konspekt spotkania w grupie, medytacje biblijne do indywidualnego wykorzystania, video komentarze do niedzielnych Ewangelii oraz propozycję wspólnotowej celebracji.

Drukuj
Opublikowano

 

Radom: Apel Młodych (relacja)

?Nie bój się? uwierz!? ? pod takim hasłem w Roku Wiary odbył się w minioną sobotę, 14 września, Apel Młodych połączony z koncertem ewangelizacyjnym ?Nieziemskie granie?. Ponad 4 tys. młodych ludzi zgromadziło się na radomskim deptaku, by śpiewać, modlić się i wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa. To już trzecie tego typu spotkanie, któremu patronuje Biskup Henryk Tomasik, a którego organizatorem jest Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Radomskiej.

Copyright © 2019 Radom. Template designed by olwebdesign.